Hírek

Atlétika 2024.04.16 Atlétika: Szabó Nóra hatodik lett a hannoveri maratonon

Atlétika: Szabó Nóra hatodik lett a hannoveri maratonon Klubunk hosszútávfutója a római Európa-bajnokságra készül.

Tenisz 2024.04.16 Tenisz: Fucsovics Márton győzelemmel kezdett Bukarestben

Tenisz: Fucsovics Márton győzelemmel kezdett Bukarestben Az MTK Budapest teniszezője, Fucsovics Márton két szettben nyert a monacói Valentin Vacherot ellen a bukaresti ATP-tornán.

Sakk 2024.04.16 Sakk: az élről várja az NB I hajráját az MTK Budapest

Sakk: az élről várja az NB I hajráját az MTK Budapest Az MTK Budapest négy ponttal vezeti az NB I-es sakkcsapatbajnokság tabelláját.

Röplabda 2024.04.16 Röplabda: a Dunakanyar és a Pécs volt a hétvégi ellenfél

Röplabda: a Dunakanyar és a Pécs volt a hétvégi ellenfél Magyar Liza U17-es csapata hibátlan fordulót zárt, Benkóné Kőrös Mária U13-as tanítványai pedig közel voltak ehhez.

Vívás – tőr/párbajtőr 2024.04.15 Vívás: Somody Soma 42. lett a junior világbajnokságon

Vívás: Somody Soma 42. lett a junior világbajnokságon Somody Soma a 32 közé jutásért szoros asszóban kapott ki.

Tenisz 2024.04.15 Tenisz: szomorú hétfő a világranglista változásai miatt

Tenisz: szomorú hétfő a világranglista változásai miatt Fucsovics Márton öt, Piros Zsombor nyolc helyet csúszott vissza a rangsorban.

Taekwondo 2024.04.15 Taekwondo: Patakfalvy Luca bronzérmet nyert Szerbiában

Taekwondo: Patakfalvy Luca bronzérmet nyert Szerbiában Sportolónk a G2-es besorolású versenyen állhatott fel a dobogó harmadik fokára.

Karate 2024.04.15 Karate: életük első versenyén jártak Boussebaa Aicha tanítványai

Karate: életük első versenyén jártak Boussebaa Aicha tanítványai Hét fiatalnak sikerült éremmel gazdagodnia a Hanami Kupán.

Utánpótlás 2024.04.15 Kosárlabda: szeretik a lányok megnehezíteni a saját dolgukat

Kosárlabda: szeretik a lányok megnehezíteni a saját dolgukat Két vereséggel zártuk a Kenguru bajnokság utolsó előtti fordulóját.